Produkcija

Bendradarbiaujame

 

Magnaplast Sp yra Vokiečių holdingo, valdančio produktų iš plastiko gamyklas visoje Europoje, dalis.

Magnaplast siūlo jums: Vidaus nuotekų sistema Htplus, Skolan-Db, PVC lauko nuotekų sistema KG, MAGNACOR, Plastikinių šulinių sistema SC, Drenažo vamzdžiai DR ir Vandentiekio vamzdžiai PE.

http://www.magnaplast.lt/

   

UAB „ViaCon Baltic“ yra inžinerinė didmeninės prekybos įmonė, kuri ne tik gamina bet ir projektuoja ir tiekia platų produktų asortimentą: kelių tiesimo, tiltų statybos medžiagas, drenažo vamzdžius, hidroizoliacijos medžiagas, geotekstilė, geotinklai.

http://viacon.lt/

   

EVOPIPES - modernus ir naujoviškas polimerinių vamzdžių sistemų gamintojas, galintis pasiūlyti vandens ir dujų tiekimo, nutekamųjų vandenų nukreipimo, elektros ir bendrus statybos vamzdžius. 

EVOPIPES pagrindinį dėmesį skiria naujoviškų ir kokybiškų produktų gamybai bei jų tobulinimui.

http://www.evopipes.lt/

   

Ekolangai siūlo - plastikiniai, mediniai, aliuminio profilio langai ir durys, žaliuzės, roletai, tinkleliai, vartai, šarvuotos vidaus ir lauko durys, plastikiniai ir aliuminiai balkonai. 

Įmonė dirba tik su aukštos kokybės žinomų gamintojų produktais, kaip BRUGMANN, GEALAN, SALAMANDER, VEKA. 

http://www.ekolangai.lt/

   

Galime pasiūlyti platų, aukštos kokybės, gerai žinomos TYVEK, DuPont, Jutadach ir kt. produkcijos, taip pat galime pasiūlyti dušo kabinų ir tualeto, biuro pertvarų, pakavimo medžiagų ir kt. 

http://www.baltijosbrasta.lt/

   

Įmonė PROCOLOR pasiūlys jums glaistus, dažus, klijus, aliejus ir inpregnantus medienai ir kt.

PRO gaminiai žymimi CE ženklu, atitinkantys ES teisės aktų reikalavimus.

http://www.procolor.lt/

   

UAB „Mida LT“ – vienintelė gamykla Baltijos šalyse, gaminanti polimerinio bitumo stogo dangas: įvairių spalvų, modifikacijų, storio ir geometrinių formų lanksčiąsias čerpes šlaitiniams, bei ritinines dangas plokštiems stogams.

http://www.mida.lt/